O nás


Vykurovacou technikou sa profesionálne zaoberáme od roku 1989.

Naše služby – odborné poradenstvo v oblasti vykurovania, projekty technického vybavenia budov (vykurovanie, zdravotechnika, plyn, elektro, …), predaj tepelných technológií a ich odborné uvedenie do prevádzky, zabezpečenie ich montáže, záručný a pozáručný servis tepelných technológií.

Snažíme sa, aby naša ponuka kotlov, solárnych zariadení, radiátorov a pod. mala rozumné ceny. Máme jedny z najnižších cien za ponúkaný tovar. Skôr ako vám tovar predáme, vám však aj kvalifikovane poradíme. O našej odbornosti svedčia aj naše referencie, diskusia, otázky a odpovede či naše články v tlači a na webe.

Ak potrebujete odborne poradiť, neváhajte nás kontaktovať osobne, telefonicky, mailom. Dohodnite si s nami stretnutie a my vás radi privítame v našich priestoroch a pri dobrej káve prediskutujeme vaše požiadavky.

Dlhoročné skúsenosti máme so značkami VAILLANT, GEMINOX i ďalšími renomovanými značkami vykurovacej techniky.

Zabudnite na cenníky. Po vzájomnej konzultácii vám navrhneme najlepšie riešenie a spravíme naň cenovú ponuku. Budete mať istotu, že vám nielen niekto predal napríklad kotol, ale aj všetko, čo k nemu potrebujete.